62.ua

Учасники теругруповань позбуваються зброї: вивозять її в лісопосадки та на звалища – Матюхін

  Багато учасників терористичних угруповань на Донбасі позбуваються зброї, розуміючи загрозу покарання через свої дії.

  Про це сьогодні, 17 жовтня, на сторінці прес-центру АТО у Facebook повідомив речник Леонід Матюхін.

  "Набридла війна і тим, кого спочатку задурили терористичні пропагандисти. Багато членів НЗФ, розуміючи невідворотність покарання за свої дії, намагаються позбутися зброї та боєприпасів. Вони вивозять її в лісопосадки, на звалища чи просто скидають у каналізаційні колектори", - зазначив він.

  У свою чергу, так звані "правоохоронці" псевдореспублік щодня знаходять ящики з боєприпасами, автомати, гранатомети, патрони та гранати. "Навіть перебуваючи у повній інформаційній ізоляції, вони почали розуміти, що бути агресором – це бути вбивцею", - додав речник.

  Загалом, за словами Матюхіна, учора на Донбасі бойовики дотримувалися режиму тиші: "З 18:00 вчорашнього вечора і до 6:00 сьогодні у зоні проведення АТО не прозвучало жодного пострілу".

  Тим часом, наші військові завершили перший етап відведення озброєння калібром менше 100 мм. "За кожним кроком наших військових пильно стежили представники місії ОБСЄ, які проводять верифікацію відведеного озброєння", - наголосив речник АТО. 

  Попередній матеріал
  Обама: Єдине питання, через яке Вашингтону доводиться контактувати з Москвою – як розвести свої літаки у небі над Сирією
  Наступний матеріал
  Крим у французькому атласі знову став українським
  Теги:
  Loading...