ГУМВС України в Луганській області

У зоні АТО близько 100 міліціонерів і добровольців шукали зниклого в лісі малюка

Міліціонери і бійці добровольчих батальйонів МВС "Луганськ-1" і "Золоті ворота" після цілоденних пошуків знайшли зниклого малюка на Луганщині.

Як повідомляє прес-служба УМВС Луганщини, напередодні вранці до Кремінського райвідділу міліції надійшла заява від 24-річної мешканки села Житлівка про те, що о 9:00 ранку пішов з дому і зник її трирічний син Давид. За тривогою підняли особовий склад Кремінської міліції, на допомогу їм були спрямовані бійці батальйонів патрульної служби міліції особливого призначення "Луганськ- 1" і "Золоті ворота".

У пошуках брали участь місцеві лісники та кінолог з Хмельницької області зі службовим собакою. Активну допомогу в пошуках надавали жителі села Житлівка.

Вся місцевість була розбита на квадрати, міліціонери і добровольці прочісували всі довколишні селища і лісовий масив. Батьки дали кінологу речі дитини, щоб собака зміг взяти його слід, що й допомогло знайти зниклу дитину. Загалом пошуки тривали шість годин. Зрештою, о 19:00 в лісосмузі між селищами Житлівка і Піщанівка хлопчика нарешті знайшли живим і неушкодженим.

Нагадаємо, сьогодні стало відомо про звільнення з ворожої неволі українського добровольця батальйону "Донбас" "Сема".

Попередній матеріал
ЗМІ: 50 біженців із Сирії задихнулися у вантажівці на шляху до Австрії
Наступний матеріал
Знецінення рубля призведе до відтоку депозитів з російських банків - Moody's
Теги:
Loading...