5 канал

У Житомирі відкрили пам'ятну дошку загиблому десантнику 95-ї аеромобільної бригади

Меморіальну дошку у пам'ять про бійця 95-ї аеромобільної бригади Олега Черниша встановили на фасаді торговельно-економічного коледжу, студентом якого був десантник.

Героя прийшли вшанувати кількасот студентів навчального закладу. Були і рідні загиблого. 30-річний молодший сержант загинув 20 січня під час оборони Донецького аеропорту. Посмертно нагороджений орденом "За мужність" III ступеню. У Олега Черниша залишилися дружина та 6-річний син.

"Він завжди був перший, навіть коли в той страшний день була команда їхати вперед, він сказав "я їду з вами". Йому дуже велика дяка. Слава Герою, слава Україні", - згадує військовослужбовець ЗСУ Володимир Костів.

"Олег  завжди боровся за справедливість. Ви знаєте, завжди у всі часи є за що боротися і от він боровся. Він був дуже сонячна, дуже відкрита людина", - додала викладач торговельно-економічного коледжу Оксана Мельник.

Нагадаємо, у столичному медичному коледжі на 1 вересня відкрили пам'ятну дошку загиблому герою АТО Андрію Аболмасову. Він закінчив цей навчальний заклад у 1989 році.

Попередній матеріал
Четверо українських бійців повернулися додому з реабілітації у Литві
Наступний матеріал
Техаські рейнджери навчатимуть співробітників спецпідрозділу "Сокіл"
Теги:
Loading...