мінськ-зустріч 5.ua

У ЄС підтвердили вимогу виконання Києвом усіх пунктів Мінських угод незалежно від дій агресора – ЗМІ

  У даний момент Брюссель вимагає від України негайного надання окупованим територіям спецстатусу попри те, що путінські бойовики не виконують базових пунктів Мінських угод.

  Про таке повідомляє видання "Європейська правда", яке отримало офіційну реакцію Брюсселя на свою критичну публікацію з приводу таких закидів ЄС.

  У повідомленні зазначається, що наступного дня після публікації інформації про нову позицію ЄС щодо виконання Мінських угод у листі на адресу редакції Брюссель підтвердив, що європейські політики дійсно просять Київ змінити черговість виконання пунктів Мінських угод.

  Автор зазначає: "ЄС хоче, щоби ми виконували все... не чекаючи на виконання навіть перших пунктів з боку Росії та підтримуваних нею терористів. Хоча Мінські домовленості передбачають чітку черговість виконання пунктів. Чому ЄС просить Київ, по суті, відійти від виконання "Мінська" на користь позиції РФ? Відповіді на це питання ми не маємо".

  У наведеному листі зазначається намагання досягти "мирного вирішення конфлікту на принципах повної поваги до української незалежності, суверенітету та територіальної цілісності" та засудження "порушення угоди, в тому числі постійні порушення перемир’я та використання важкого озброєння".

  Однак при цьому акцентується вимога слідувати "термінам здійснення кроків до кінця 2015 року". Як зазначають у виданні, про те, що "цей документ встановлює також черговість здійснення кроків, в ЄС не згадали". Тож ЄС вимагає від України забути про черговість дій, і, не завертаючи уваги на постійні прояви агресії з боку російсько-терористичних військ провести "до кінця 2015 року конституційну реформу в Україні, яка має включати ухвалення постійного (не тимчасового – Ред.) законодавства щодо особливого статусу окремих районів Донецької та Луганської областей".

  Автор зазначає, що "насправді Мінські домовленості передбачають, що цей пункт може бути реалізовано тільки після виконання перших кроків – зокрема, припинення вогню та відведення озброєнь, а також після виборів на Донбасі; про те, що навіть пункти не виконані бойовиками, в ЄС воліють не згадувати, натомість – встановлюють чіткі часові рамки надання Донбасу спецстатусу".

  Попередній матеріал
  Директор електростанції Єревану отримує $60 тис. зарплати – вірменський активіст
  Наступний матеріал
  Вибух у вантажівці Нацгвардії: у МВС відкрили кримінальне провадження
  Теги:
  Loading...