перетин лінії розмежування_Волноваха 5.ua

У Волновасі до кінця дня врегулюють рух транспорту на перетині лінії розмежування - Жебрівський

  Ситуацію з перетином лінії розмежування у Волновасі врегулюють до кінця дня.

  Про це повідомив голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський. З його слів, список із пропозиціями щодо поліпшення режиму перетину вже готовий, його передадуть до Антитерористичного центру.

  Нагадаємо, цього тижня на Донбасі почали діяти нові правила перетину лінії розмежування. Згідно з ними, рух регулярного пасажирського транспорту через цю лінію зіткнення заборонений. Як наслідок, сформувалися подекуди багатокілометрові черги до блокпостів. Зокрема, у Волновасі.

  Тепер, перепустку для перетину лінії фронту можна буде оформити онлайн. СБУ запроваджує новий порядок перетину. Найближчими днями у відомстві презентують новий веб-портал. Там можна буде зареєструвати заявку та відстежувати її розгляд. Паперові перепустки відсьогодні не обов'язкові. У відомстві сподіваються, що онлайн-процедура дасть можливість уникнути корупційних схем при отриманні перепусток, зокрема продажу цих документів. Термін розгляду електронної заявки на перепустку становитиме щонайдовше десять днів.

  Попередній матеріал
  У Києві відкрили Алею Слави на честь загиблих бійців 101-ї бригади
  Наступний матеріал
  США є міжнародним лідером у боротьбі за українську незалежність - Яценюк
  Теги:
  Loading...