Facebook / Прес-центр АТО

У СЦКК запропонували заходи, які допоможуть відновити роботу Донецької фільтрувальної станції

  Протягом дня в районі станції не зафіксували жодного порушення режиму припинення вогню

  У четвер, 17 березня, керівник української сторони Спільного центру контролю і координації питань припинення вогню та стабілізації лінії розмежування сторін (СЦКК) генерал-лейтенант Андрій Таран відвідав Авдіївку, де зустрівся з першим заступником голови СММ ОБСЄ в Україні Александром Хугом. Під час цієї зустрічі вони обговорили спільні заходи СЦКК та СММ ОБСЄ для відновлення роботи Донецької фільтрувальної станції (ДФС).

  "Запропоновані українською стороною СЦКК заходи дозволять відновити роботу Донецької фільтрувальної станції та стабілізувати ситуацію в цьому районі", - цитує Тарана прес-центр штабу АТО.

  Зокрема, першому заступникові моніторингової місії ОБСЄ запропонували й надалі щодня направляти чотири патрулі СММ ОБСЄ разом з офіцерами-спостерігачами СЦКК до ключових точок навколо місця розташування ДФС, щоб таким чином контролювати ситуацію та оперативно реагувати на порушення режиму припинення вогню.

  У штабі АТО додали, що впродовж дня у цьому районі не зафіксували жодного порушення режиму припинення вогню.

  Чільник Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський прокоментував ситуацію довкола ДФС на своїй Facebook-сторінці. Зокрема, він написав, що сьогодні була відновлена подача води в Авдіївку. "Сьогодні приїхав Хуг, заявив про неприпустимість просування в "сірій зоні" (натяк на Авдіївську промзону?) - і терористи робочих пропустили. Вода в Авдіївку пішла. Аналізуємо, робимо висновки", - зазначив Жебрівський.

  Нагадаємо, Донецька фільтрувальна станція припинила свою роботу 13 березня через збройні провокації з боку бойовиків.

  Попередній матеріал
  Замах на нардепа Войціцьку розслідують як теракт – ГПУ
  Наступний матеріал
  Напад на українського консула в Грозному: дипломата побили "тітушки"
  Теги:
  Loading...