glavnoe.ua

У столиці відкрили хостел для бійців АТО

  До Дня захисника України волонтери відкрили у Києві хостел (гуртожиток) для учасників АТО та їхніх родин.

  Як повідомляє "Радіо Свобода", це перший хостел у місті, який повністю відремонтували й обладнали для проживання волонтери.

  Приміщення розраховане на проживання близько 20 людей одночасно, зазначає ініціатор створення хостелу, волонтер Інна Ткачова. "Хостел розрахований на короткочасне перебування тут учасників АТО, які приїжджають до Києва оформлювати документи в Міністерстві оборони або ж перебувають на денному стаціонарі у госпіталі. Також ми приймаємо бійців, які перебувають на ротації або у відпустці і їдуть через Київ. Тут можна переночувати, відпочити. Кухня, інтернет, телевізор, душова – це все безкоштовно", – розповіла Ткачова.

  У хостелі також зможуть проживати родичів поранених бійців, які перебувають на лікуванні у медичних закладах Києва, і волонтерів з інших міст України.

  Хостел розташований у приміщенні колишніх складів, перетвореному на житлові кімнати. За словами Ткачової, ремонтувати приміщення для хостелу допомогли київські бізнесмени й міжнародні компанії, але на волонтерських засадах.

  Видання зазначає, що київські волонтери планують створити у місті ще кілька хостелів і підтримують створені раніше місця для короткострокового проживання і відпочинку учасників АТО у Бердянську, Запоріжжі й Харкові.

  Як повідомляв 5.ua, в Україні діятимуть безкоштовні курси англійської для колишніх військових.

  Попередній матеріал
  Українці сплатили понад 6,5 млрд грн військового збору
  Наступний матеріал
  До кінця року армії передадуть близько 8,5 тисяч зразків озброєння та військової техніки
  Теги:
  Loading...