фото focus.ua

У соцмережах з'явилась інформація про розстріл одного із ватажків "ДНР" Пургіна

  Сьогодні в соціальних мережах з'явилися повідомлення про те, що багатолітній ідеолог "русского міра" і один з ватажків терористів Андрій Пургін, усунутий своїми поплічниками із посади "голови народної ради ДНР", був розстріляний.

  Про таке написав у соцмережі один із прихильників "ДНР" під ніком novoross 1. "Пургіна розстріляли. Офіційно будуть за серцевий напад видавати. Молодець мужик, що не зрікся своїх переконань", – повідомив він.

  За даними російської радіостанції "Говорит Москва", прес-секретар Пургіна повідомив, що не може зв'язатися із своїм зверхником: "Він в будівлі МГБ (т. зв. "міністерство державної безпеки" терористів – Ред.) досі перебуває, зв'язку з ним немає, вдома його немає".

  Український журналіст Олексій Мацука з цього приводу повідомив у своєму Facebook: "Пургін не відповідає ні на домашній, ні на мобільні. ... Коротше, обдзвонили всіх – ніхто не знає, де Пургін". Згодом він уточнив: Пургіна захопило терористичне угрупування "МГБ ДНР".

  Тим часом, самі терористи спростовують факт розстрілу, повідомляє видання "Апостроф" з посиланням на так зване "МЗС ДНР". "Ця інформація не відповідає дійсності. Якби це було правдою, то про це повідомлялося б на офіційних сайтах ДНР", - заявили в незаконному "відомстві".

  Також у "Апострофі" повідомили, що російські ЗМІ з посиланням на так званих "депутатів парламенту ДНР" поширили інформацію, що Пургін не розстріляний, а заарештований разом із своєю дружиною, хоча звинувачень йому наразі ніяких не висунули, а у терористичній "прокуратурі" взагалі не в курсі подій.

  За суперечливими даними з окупованої території, 4 вересня багаторічний ідеолог та агітатор "русского міра" Андрій Пургін і його дружина були заарештовані іншими російськими бойовиками, а його посаду (на чолі так званого "парламенту ДНР") із 7-ї спроби зайняв колишній активіст фінансової піраміди "МММ" Денис Пушилін. Мітинг на підтримку Пургіна у Донецьку терористи розігнали, найактивніших учасників - вивезли у невідомому напрямку. Тим часом, завдяки внутрішнім "розборкам" у "ДНР" ситуація в зоні АТО залишається спокійною.

  Попередній матеріал
  Порошенко нагородив 11 українських розвідників з нагоди їхнього професійного свята
  Наступний матеріал
  МВС має достатньо доказів участі затриманих осіб у сутичках під ВР 31 серпня - радник міністра
  Теги:
  Loading...