Facebook / Оборона Маріуполя

У Сєдовому п’яні терористи обстрілюють рибалок з гранатометів – "Оборона Маріуполя"

  Російські терористи обстрілюють рибальські човни, які виходять у море, з важких кулеметів і гранатометів.

  Громадська організація "Оборона Маріуполя" з посиланням на мешканців окупованого селища Безіменне Новоазовського району Донецької області повідомляє про напади на рибалок у селищі Сєдове того ж району. До окупації селище існувало за рахунок курортного бізнесу і морського промислу. Тепер відпочивальників тут немає, тож місцеві жителі виходять в море, щоб наловити риби.

  У повідомленні йдеться, що починаючи з минулого тижня п'яні бойовики "ДНР" в окупованому Сєдовому влаштували собі нову розвагу – вони обстрілюють човни рибалок в морі з великокаліберних кулеметів і гранатометів. Зазначається, що основну масу бойовиків на базі в Безіменному складають громадяни РФ у формі без розпізнавальних знаків, серед яких місцеві мешканці побачили усього до 30 вихідців з Донбасу. У селищі помічено багато бронетехніки, яку окупанти ховають в лісопосадках.

  Також активісти передають, що в Донецьку представники незаконних воєнізованих формувань "ДНР" задля власного збагачення розграбовують гаражні кооперативи біля аеропорту імені Прокоф'єва. Зокрема, для злому гаражних воріт бойовики запрошують фахівців-зварників, яким пропонують щоденну оплату в розмірі 1 тис. російських рублів або 500 гривень. За інформацією городян, постраждалих від свавілля окупантів, багато власників автомобілів не змогли вивезти свої транспортні засоби, і тепер вони стали здобиччю проросійських найманців. Серед здобичі грабіжників були помічені як дорогі позашляховики, так і старенькі "Жигулі". Для недопущення господарів до своїх гаражів терористи навмисне кожен день обстрілюють територію, прилеглу до кооперативів із мінометів і гранатометів.

  Нагадаємо, про пограбування гаражів у Донецьку городяни повідомляли ще у березні цього року.

  Попередній матеріал
  Мовлення Луганської ТРК охопило всю визволену територію області - Шаповалов
  Наступний матеріал
  Дуже скоро мобілізовані зможуть укладати контракти на військову службу строком на рік і півроку - Талалай
  Теги:
  Loading...