5 канал

У СБУ розповіли про візит Суркова в "ДНР" та "ЛНР"

  Наближена особа Путіна Владислав Сурков нещодавно відвідав "ДНР"/"ЛНР", де провів кадрові зміни

  Про це на брифінгу повідомив керівник апарату голови Служби безпеки України Олександр Ткачук.

  "16 лютого в окупованому Донбасі перебував помічник президента Росії Володимира Путіна Владислав Сурков. Російською стороною дуже ретельно приховувалася підготовка до цього візиту, і під час візиту, зокрема, російський громадянин Владислав Сурков заслуховував звіти від керівників місцевих так званих "адміністрацій" псевдореспубліки "ДНР", - сказав він.

  За словами Ткачука, Сурков прийняв низку рішень щодо кадрових перестановок у "ДНР".

  "За підсумками тих нарад, які відбулися у Донецьку, Владислав Сурков прийняв низку рішень, фактично вони були вже прийняті, які будуть стосуватися кадрових перестановок, а також певних політичних питань на території так званої "ДНР", - зазначив керівник апарату голови СБУ.

  Крім того, в січні наближена особа Путіна Сурков відвідав і "ЛНР". "Наскільки нам відомо, 19-20 січня пан Сурков перебував у Луганській області. У принципі за дуже схожою місією, де проводив також заслуховування місцевих керівників", - зазначив Ткачук.

  Також він наголосив, що "такі виїзди наближеної особи безпосередньо до президента Російської Федерації ще раз доводять те, наскільки щільно Кремль контролює все те, що відбувається на окупованій території Донбасу".

  Нагадаємо, за даними української розвідки, напередодні на залізничну станцію Макіївка прибув ешелон з артилерією та боєприпасами з Російської Федерації

  Попередній матеріал
  Чубаров: У Криму посилились репресії щодо кримських татар
  Наступний матеріал
  У СЦКК повідомили подробиці обстрілу українських військових із "Градів"
  Теги:
  Loading...