фото Цензор.НЕТ

У Росії встановили першу меморіальну дошку загиблому на Донбасі найманцю

  Перша в Росії меморіальна дошка "захиснику Новоросії" відкрита в злиденному селі без асфальту на будинку небіжчика.

  26 вересня на Алтаї в селі Озерки, яке налічує 10 дворів, встановлена перша в Росії пам'ятна дошка на честь загиблого на Донбасі бойовика російсько-терористичних військ Івана Королькова. На одному з будинків у дві кімнатки з крихітною кухнею, де жив бойовик Іван Корольков, його мати, молода вдова і маленький син взяли участь у відкритті "меморіальної дошки", передає "Цензор.НЕТ".

  За словами матері, найманець відслужив строкову службу в російській армії і потому "просто загорівся ідеєю піти у військове училище", однак його підвела відсутність повної середньої освіти. Перший раз Корольков поїхав вбивати українців на Донбас у серпні-вересні 2014 року, під час наступу вторгнення до регіону регулярних путінських військ. Там Корольков воював у складі екіпажу російського танка Т-72 під час наступу на Луганський аеропорт.

  Іван Корольков загинув під час своєї другої поїздки на Донбас, 28 січня 2015 року, під час битви за Дебальцівський виступ. Під час спроби захоплення висоти 309 під селом Санжарівка по машині бойовиків відпрацював український ПТУР. На дошці зазначили, що бойовик загинув "в бою з Українською хунтою, бандерівськими батальйонами".

  Нагадаємо, у кінці серпня в РФ випадково опублікували дані про втрати російських військ на Донбасі. Йдеться не про усіх загиблих і поранених, а лише про тих, за яких станом на 1 лютого уже виплатили компенсації – а це 2000 убитих і 3200 поранених.

  Попередній матеріал
  Про серйозні переговори між Обамою і Путіним не може йтися, сторони зайшли в глухий кут – нардеп
  Наступний матеріал
  Посол: Політика Путіна – дуже небезпечна гра, яка веде світ до Третьої світової війни
  Теги:
  Loading...