5.ua

У разі ймовірного наступу терористів їхні втрати сягнуть неприпустимого рівня – Галушко

У разі ймовірного наступу терористів їхні втрати сягнуть неприпустимого для бойовиків рівня, адже за кілька останніх місяців сили АТО максимально посилилися та укріпилися на Сході України.

Про це в ефірі "5 каналу" заявив колишній заступник командувача АТО Сергій Галушко.

"Рівень готовності нашої оборони принципово відрізняється від того, що був кілька місяців тому. Ми говорили, наприклад, дані розвідки, що кожен день там з боку Росії заходять якісь ешелони, колони і таке інше. Ну, я думаю, не є таємницею і я можу це говорити, що також кожен день прибували ешелони з усіх областей нашої держави з підкріпленням для наших військ, сектора отримували нові бригади", – зазначив Галушко.

Крім того, він наголосив, що будь-яка спроба наступальних дій з боку бойовиків приведе до неприпустимого рівня втрат.

"Російським громадянам буде незрозуміло, чому кількість гробів з військовими збільшується, і, відповідно, жителям тимчасово окупованих територій буде незрозуміло - звідки така кількість жертв і чому така кількість, така інтенсивність бойових дій", – додав колишній заступник командувача АТО.

Нагадаємо, бойовики незаконних збройних формувань на Донбасі визнали, що зазнали великих втрат під час боїв у районі Старогнатівки, які розгорілися в ніч на 10 серпня.

Попередній матеріал
На Донецькому напрямку терористи відкривають вогонь по силах АТО з артилерійських систем "Гіацинт"
Наступний матеріал
Сьогодні розпочне роботу Національний Сорочинський ярмарок
Теги:
Loading...