5.ua

У період зниження обстрілів на Донбасі зменшується допомога бійцям АТО – волонтер

Під час зниження активності бойових дій на Сході України народ менше долучається до потреб армії.

Про це сьогодні, 12 жовтня, в ефірі "5 каналу" під час марафону "Україна понад усе" заявив волонтер Ігор Федірко.

"За нашими спостереженнями, будь-який процес має свої синусоїди, він має спади і підвищення. Дійсно, у періоди зниження обстрілів і взагалі активності на Сході у нас іде спад допомоги в будь-якій сфері: це як і матеріальна, так і грошова. Пов’язано це з тим, що волонтери – це породження потреб і необхідності армії і бажання народу допомогти. Як тільки одна з цих шестерінок перестає крутитися, відповідно – ми теж припиняємо існувати", - зазначив він.

Також, зі слів Федірка, на активність допомоги армії впливає втома суспільства від подій, що відбуваються на Донбасі: "Люди дуже втомилися, втомилися фінансово, морально, тому що війна – це постійна напруга, вона дає про себе знати і люди втрачають, швидше за все, мотивацію, не бачать того, що держава має підключатися у повному обсягу і, по суті, майже виключити з цього процесу волонтерів і приєднання капіталу народу, а не бюджетних грошей". 

Нагадаємо, нещодавно Президент України Петро Порошенко взяв участь у робочій нараді волонтерів, які працюватимуть у Центрах допомоги учасникам АТО. 

Попередній матеріал
У Києві презентували художню марку та пам'ятну монету до Дня захисника України
Наступний матеріал
Представників ОБСЄ не пустили на підрахунок голосів на виборах у Білорусі
Теги:
Loading...