5 канал

У неволі "Рахмана" запевняли, що його немає в списках полонених

Російські окупанти запевняли "Рахмана", що його немає в списках полонених.

Про це Андрій Гречанов, начальник відділення розвідки 81-ї десантно-штурмової бригади ЗСУ із позивним "Рахман" повідомив в ефірі "5 каналу". За його словами, він не знав, що його 17 разів намагалися визволити з неволі.

"Я насправді не знав, що було 17 чи 18 спроб, я знаю, що чотири рази мене готували для обміну за різними ознаками: казали поголитися, я там з бородою був... Відвели помитися, поголитися, я розумів, що буде обмін, але що 18, я дійсно не знав", - зазначив він.

"Рахман" розповів, що терористи під час зйомки сюжету для російського ТБ повідомили, що його немає в списках українських полонених.

"Я не знав, що мене планують тоді на обмін, тоді зайшли люди, журналісти, але я не зрозумів, українські чи російські, був тоді генерал Рубан, генерал Кононов зі сторони "ДНР". Мені поставили тільки одне питання: сказали, а ви знаєте, що вас навіть немає у списках військовополонених? Кажу, я не знав про це", - зазначив "кіборг".

Він також додав: "Постійно мене підтримувала та думка, що про мене пам'ятають, мене звільнять. Так, відчуття реальності там інше, але десь 50 на 50, все-таки я знав, був впевнений, що мене поміняють".

Повну версію розмови з Андрієм Гречановим дивіться в рубриці Інтерв'ю.

Нагадаємо, вчора, 30 листопада, з неволі повернувся "кіборг" із позивним "Рахман": його обміняли на російського майора із прізвиськом "Камаз".

Попередній матеріал
Продан: Держбюджет на 2016 рік має формуватися на основі старої податкової бази
Наступний матеріал
На Донеччині російські окупанти обстріляли бойовиків "ДНР" – штаб АТО
Теги:
Loading...