publicist.in.ua

У Мінську тривають чергові переговори з врегулювання ситуації на Донбасі

  У столиці Білорусі проходять переговори Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

  Про це у Facebook повідомила Дарка Оліфер, речниця представника України Леоніда Кучми. Переговірники сьогодні мають порушити тему місцевих виборів на Сході України. Розглянути планують також питання конституційної реформи, а також обмін полоненими.

  "В Мінську засідання триває із запрошенням представників окремих районів Донецької та Луганської областей", - повідомила Оліфер.

  Сьогодні також провели засідання підгрупи з питань безпеки, а також з політичних та гуманітарних питань. Координатори цих підгруп від ОБСЄ зараз представлять доповіді про результати своєї роботи.

  До кінця року запланована ще одна зустріч Тристоронньої контактної групи – вона відбудеться 22 грудня. На минулому засіданні, 8 грудня, сторони погодили ділянки вздовж лінії зіткнення, які насамперед розмінують.

  Як повідомляє видання Deutsche Welle, напередодні сепаратисти висунули власні умови проведення виборів на Донбасі. Вони вимагають створення окремого законодавства, яке заборонить участь у виборах на Донбасі українським політичним партіям.

  Попередній матеріал
  Поліція озвучила основну версію вибуху у відділенні "Нової пошти" в Дніпропетровську (фото)
  Наступний матеріал
  Розвідка встановила особу командира бригади окупаційних військ РФ на Луганщині
  Теги:
  Loading...