Twitter/ МИД Беларуси

У Мінську проходить закрита зустріч політичної підгрупи щодо врегулювання ситуації на Донбасі

  Сьогодні, 3 листопада, робоча група з політичних аспектів врегулювання на сході України проводить закриту зустріч у Мінську.

  Про це повідомляється у Twitter МЗС Білорусі. 

  "У Мінську в закритому режимі зустрічається Робоча група з політичних аспектів врегулювання на сході України", - йдеться в повідомленні.

  Як повідомляв 5.ua, сьогодні раніше Дарка Оліфер, речниця представника України у контактній групі Леоніда Кучми, на свій сторінці у Facebook повідомила, що у вівторок о 18:00 за київським часом також відбудеться відеоконференція тристоронньої контактної групи з врегулювання кризи на Донбасі. В онлайн-перемовах візьмуть участь і представники бойовиків окремих районів Донецької та Луганської областей. 

  Нагадаємо, 27 жовтня 2015 року під час зустрічі у Мінську сторони домовилися про засідання з допомогою відеоконференції. Тоді члени підгруп домовлялися про обмін заручників та недопущення провокацій у зоні АТО, які можуть зірвати Мінські домовленості. Крім того, політична підгрупа Тристоронньої контактної групи вирішила, коли можна провести вибори на Донбасі.

  Попередній матеріал
  Рада проголосувала за надання одноразової грошової допомоги волонтерам і добровольцям в АТО
  Наступний матеріал
  У Москві співробітникам української бібліотеки погрожують затриманням
  Теги:
  Loading...