тристороння контактна група ZN.ua

У Мінську почалося закрите засідання Тристоронньої контактної групи

  Тристороння контактна група з урегулювання конфлікту на Донбасі почала своє засідання у Мінську.

  Про це повідомляє міністерство закордонних справ Білорусі. У складі групи - представники України, Росії та моніторингової місії ОБСЄ. До цього у білоруській столиці закінчила свою роботу підгрупа з політичного врегулювання ситуації на Сході України. Також були заплановані засідання іще двох підгруп - із гуманітарних та економічних питань. Про це повідомив речник міністерства закордоних справ Білорусі Дмитро Мирончик. Усі засідання проходять в закритому від преси режимі.

  У засіданні Тристоронньої контактної групи щодо врегулювання ситуації на Донбасі вперше візьме участь новий спецпредставник ОБСЄ - австрійський дипломат Мартін Сайдік. Напередодні зустрічі у Мінську Президент України Петро Порошенко провів нараду з Леонідом Кучмою та іншими представниками Києва. Порошенко наголосив на необхідності доступу Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ до неконтрольованої ділянки україно-російського кордону. Президент підкреслив, що за останні декілька тижнів Київ довів, що неухильно дотримується всіх взятих на себе зобов’язань за Мінськими угодами.

  Попередній матеріал
  Композитор "Титаніка" розбився на своєму літаку
  Наступний матеріал
  Для вирішення проблеми незаконного видобутку бурштину потрібна політична воля керівництва правоохоронних органів – активістка Автомайдану
  Теги:
  Loading...