Фото dt.ua

У Мінську домовилися про звільнення 20 полонених - ОБСЄ

  Наступна зустріч контактної групи з України пройде в Мінську 17 листопада.

  Учасники контактної групи по Україні досягли домовленості про звільнення 20 затриманих осіб, повідомив сьогодні журналістам спецпредставник ОБСЄ у тристоронній контактній групі Мартін Сайдік, передає агенція БЕЛТА. За їхніми даними, українська сторона планує звільнити 11 осіб, а терористичні "республіки" – 9. "Одночасне звільнення відбудеться 29 жовтня. У цьому братимуть участь представники Міжнародного комітету Червоного Хреста", – повідомив Мартін Сайдік.

  Він додав: "Для цих людей і їх сімей почнеться нове життя. Але ще залишається багато затриманих осіб в обох сторін. Це дійсно так 20 осіб – це маленька частина. Я наполегливо закликаю всі сторони знайти шляхи для звільнення заручників і незаконно утримуваних осіб. Звільнення всіх затриманих , яких, як я говорив, ще занадто багато, було погоджено ще в лютому цього року відповідно до Мінських угод", - заявив спецпредставник. "Багато затриманих та їхні сім'ї живуть у страху і невизначеності. Це повинно закінчитися", – закликав Мартін Сайдік.

  Нагадаємо, про те, що завдяки переговорам у Мінську процес звільнення українських заручників з неволі вдалося розблокувати сьогодні повідомила і представник України у підгрупі з гуманітарних питань Ірина Геращенко.

  Попередній матеріал
  США посилять операцію в Сирії "ударами з повітря або прямими діями на місцях"
  Наступний матеріал
  Ліки проти туберкульозу, гепатиту та для дітей із рідкісними генетичними хворобами купуватимуть міжнародні організації
  Теги:
  Loading...