www.military.com

У Міноборони спростували новий фейк російської пропаганди

  Військове відомство називає "абсурдними" поширювані в інтернеті чутки про продаж бійцями ЗСУ американських Humvee терористам.

  У прес-релізі Міністерства оборони України, який є у розпорядженні 5.ua, зазначається: "Останнім часом в інтернет-ЗМІ тиражується інформація про те, що нібито військовослужбовці Збройних Сил України продають терористичним угрупуванням автомобілі HUMMER, передані урядом США. Дана інформація не відповідає дійсності та взагалі є абсурдною".

  У Міноборони запевнили, що поширене в інтернет-мережі відео, яким ілюструють згадані чутки, "не витримує жодної критики та є черговим зрежисованим фейком у кращих традиціях російської пропаганди". Українські військові просять представників ЗМІ "не поширювати "завідомо неправдиву інформацію".

  Попередній матеріал
  Коли бюджет розглядається посеред лушпайок від мандаринів, це не сприяє робочій атмосфері у парламенті – радник Президента
  Наступний матеріал
  Олександр Юсупов: Біля Іловайська російським військовим місцеві казали: "Ще раз приїдете води набрати - отруїмо всі криниці"
  Теги:
  Loading...