Фашист "ДНР" 5.ua

У мережі з'явилось відео "відвертої розмови" із затриманим у Широкиному росіянином

  Полонений серед іншого сказав: "Вони упевнені, що так і має бути. Що Вова Путін відбере собі всю Україну".

  Відео розмістила на своїй сторінці блогер та журналіст Олена Білозерська. З її слів, 13 червня 2015 р. бійці 8-ї окремої роти "Аратта" ДУК "Правий сектор" під час виконання бойового завдання узяли в полон бойовика, громадянина РФ. Його ім'я Толстокоров Роман Анатолійович, 1982 року народження, уродженець міста Зеленокумськ Ставропольського краю.

  Вона опублікувала ексклюзивне відео "відвертої розмови" із затриманим. Олена Білозерська пише: "Зазвичай у полоні люди замість правди кажуть те, що від них хочуть почути. Але саме цей справив на мене дивне враження людини, що говорить відверто і без примусу".

  Чоловік розповів, що в Росії неодноразово відбував покарання за крадіжки та наркотики, а свастику на спині назвав "помилкою молодості". Чоловік розповів про бійки та конфлікти в середовищі терористів, їхні зарплати та системне мародерство російських бойовиків, серед яких є цілі підрозділи осетинів.

  Блогер також звернула увагу читачів на дві речі: відповідаючи на питання, яку ідею сповідують ті воюючі "ДНРівці", яких можна назвати ідейними, полонений сказав: "Вони упевнені, що так і має бути. Що Вова Путін відбере собі всю Україну". "Тобто – ніякої тобі "автономії", "боротьби за права російськомовних" чи неприйняття "фашистського перевороту у Києві". Чесно і відверто визнають, що йдеться не про "інакомислення" чи щось подібне, а про окупацію і колабораціонізм", – підкреслює Олена Білозерська.

  Інший важливий, на думку журналістки, момент – затриманий каже, у чому, на його думку, полягає помилка тих, хто підтримав "ДНР". Вона пише: "Він (затриманий – Ред.) вважає, що все зводиться до того, що вони хотіли краще жити матеріально ("як у Росії"), але не врахували те, що хоча в Росії більші зарплати, але більші й витрати, через що люди там і тут живуть однаково". "Через тебе проходить більше грошей, але в кінці місяця у тебе не залишається нічого, окрім боргів", – розповів росіянин.

  "Як бачимо – знов-таки, ніякої ідеї. Крім однієї – відвертого бажання окупувати нашу державу, дурячи й використовуючи найбільш злиденні верстви нашого населення" – підсумовує Білозерська, і додає: "Коли я вже вимкнула камеру і прощалася з ним, він якось трохи ніяково спитав: "Как думаете, меня назад в Россию не сошлют?""

  Попередній матеріал
  На заході та півночі країни оголошено штормове попередження - Гідрометцентр
  Наступний матеріал
  Відсьогодні частково обмежили рух транспорту на Донбасі
  Теги:
  Loading...