62.ua

У мережі з'явилось відео розгону і викрадення мітингувальників в окупованому Донецьку

  На оприлюднених кадрах терористи розганяють мітингувальників, а найактивніших – хапають і вивозять у невідомому напрямку.

  Як повідомляє донецький сайт 62.ua, на відео зафіксовано розгін бойовиками так званого "МГБ ДНР" беззбройного мітингу протесту в Донецьку на підтримку усунутого з посади т. зв. "голови народної ради ДНР" Андрія Пургіна. Подія мала місце 5 вересня – тоді кілька десятків прихильників Пургіна перекрили вулицю Артема в центрі Донецька у відповідь на черговий переворот та усунення одного з ідеологів "русского міра" Пургіна його поплічниками по терористичній діяльності.

  У повідомленні зазначено: "Спочатку представники спецслужб "ДНР" пояснили прихильникам Пургіна, що "республіка" у них передусім "донецька", а потім вже "народна". А потім стали "пакувати" і відвозити "на підвал" найактивніших учасників акції".

  За суперечливими даними з окупованої території, 4 вересня багаторічний ідеолог та агітатор "русского міра" Андрій Пургін і його дружина були заарештовані іншими російськими бойовиками, а його посаду (на чолі так званого "парламенту ДНР") із 7-ї спроби зайняв колишній активіст фінансової піраміди "МММ" Денис Пушилін. Завдяки внутрішнім "розборкам" у "ДНР" ситуація в зоні АТО залишається спокійною.

  Попередній матеріал
  ДП "Антонов" та Саудівська Аравія дали старт спільному виробництву Ан-132
  Наступний матеріал
  У Харкові п'яні міліціонери погрожували людям пістолетом - активіст
  Теги:
  Loading...