dt.ua

У медзакладах лікуються майже 150 поранених бійців АТО - Міноборони

  У госпіталях і лікарнях нині проходять лікування 147 бійців, які отримали поранення в ході проведення Антитерористичної операції.

  Про це повідомила начальник управління преси та комунікації Міністерства оборони України Оксана Гаврилюк на брифінгу в п'ятницю в Києві, передає агентство "Інтерфакс-Україна".

  "Військовослужбовці, які отримали поранення в ході АТО, проходять лікування та реабілітацію у медзакладах Міноборони і цивільних лікарнях. На сьогодні на лікуванні в госпіталях відомства перебувають 141 військовослужбовець ЗСУ та 6 військовослужбовців інших формувань", - розповіла Оксана Гаврилюк.

  Вона зазначила, що 124 військовослужбовці ЗСУ проходять реабілітацію в санаторно-курортних установах. Загалом від початку проведення АТО реабілітаційне лікування пройшли майже 1,5 тис. поранених учасників АТО.

  Крім того, Гаврилюк розповіла, що 32 українських військових проходять лікування за кордоном, зокрема 11 - у Німеччині, 7 в США, по 3 - у Румунії, Угорщини та Литві, 2 - в Австрії, по одному - в Ізраїлі, Великій Британії та Польщі.

  Нагадаємо, 29 вересня після лікування в Ізраїлі повернувся в Україну снайпер 95-ї аеромобільної бригади Валентин Ковальський.

  Попередній матеріал
  Міжнародний кримінальний суд вирішить, чи варто порушувати справу щодо Грузії
  Наступний матеріал
  ВПС Франції скинули бомби на тренувальний табір ІД в сирійському місті Ракка
  Теги:
  Loading...