Андрій Назаренко_похорон_Маріуполь 5.ua

У Маріуполі поховали кулеметника 131-го окремого розвідбатальйону ЗСУ

  В останню путь провів Маріуполь кулеметника 131-го окремого розвідбатальйону Андрія Назаренка, який згинув неподалік Павлополя 20 червня.

  Він залишився прикривати побратимів, коли підрозділ натрапив на російську розвідку. Тіло бійця вдалося забрати з нейтральної території лише наступного дня. Віддати шану Герою на головну площу Маріуполя прийшли побратими, рідні та представники самооборони міста, членом якої був і Андрій Назаренко.

  "Це була людина неймовірних розмірів, нога у нього 50-го розміру. Жартували, що він справжня гора. Він казав – в той час, коли хлопці воюють, я повинен бути на передовій. Тобто бути волонтером для нього було замало", - каже Марія Подибайло, координатор центру патріотичних сил "Новий Маріуполь".

  Побратими по зброї описують Назаренка як кмітливого і сміливого бійця.
  "Для того щоб виявити всі позиції противника і притиснути його до землі, Андрій зробив маневр з обходу и відкрив по них вогонь, щоб викликати вогонь на себе, щоб дати можливість іншим хлопцям відійти і відбити напад ворога",  - каже "Вихор", командир розвідувального підрозділу ЗСУ.

  Попередній матеріал
  Терористи за останню добу відкривали вогонь в секторах "М" і "Б" зони АТО більше 60 разів
  Наступний матеріал
  МЗС знову закликало Росію відпустити Савченко
  Теги:
  Loading...