marguvd.gov.ua

У Маріуполі четверо бойовиків здалися міліції

Четверо терористів розкаялися та здалися правоохоронцям у Маріуполі.

Про це повідомляє прес-служба Маріупольського міськуправління МВС.

"До Маріуполя повернулися 4 учасники незаконних збройних формувань, які пошкодували, що перейшли на бік "ДНР", і тепер каються. Вони повністю сприяють правоохоронним органам у затриманні своїх ще воюючих спільників", - йдеться у повідомленні.

Крім того, зазначається, нещодавно суд виправдав 39-річного маріупольця, який кілька місяців провів у лавах терористів, ніс службу на блокпосту біля Путилівського мосту в Донецьку.

"Коли Донецький аеропорт почали обстрілювати, фігурант злякався за життя і попросився у відпустку. Потім чоловік зізнався, що за мізерні гроші і величезний ризик для життя повинен був виконувати накази командирів"ДНР". Це і підштовхнуло його залишити так звану "народну республіку", - передає прес-служба.

Повернувшись в Маріуполь, чоловік був затриманий співробітниками міліції, після чого визнав помилковість своїх рішень і розкаявся.

Враховуючи співпрацю з правоохоронцями та надання цінної інформації про інших терористів, а також беручи до уваги той факт, що більше року учасник незаконних збройних формувань веде мирне життя, суд постановив звільнити чоловіка від кримінальної відповідальності. 

Нагадаємо, бойовик "ДНР" скористався програмою СБУ щодо амністії та повернувся до мирного життя.

Як повідомляв 5.ua, СБУ розпочала програму повернення на підконтрольну Україні територію учасників "ДНР/ЛНР", які добровільно відмовилися від участі в терористичних угрупованнях і не чинили тяжких злочинів.

Нагадаємо, частиною 2 ст. 258-3 Кримінального кодексу України передбачене звільнення від кримінальної відповідальності особи, яка добровільно повідомила правоохоронний орган про терористичну діяльність, сприяла її припиненню або розкриттю злочинів, вчинених у зв'язку зі створенням або діяльністю відповідної групи чи організації – якщо в діях звинуваченого немає складу іншого злочину і він не є організатором і керівником терористичної групи чи терористичної організації. Аналогічні положення містять статті 260 (створення не передбачених законом воєнізованих або збройних формувань), 258-5 (фінансування тероризму) КК України.

Попередній матеріал
Документальна стрічка "Майдан" Сергія Лозниці здобула гран-прі на фестивалі в Нюрнберзі
Наступний матеріал
На Запоріжжі під час втечі з Вільнянської виправної колонії застрелили засудженого
Теги:
Loading...