Facebook / Прес-центр штабу АТО

У Мар'їнці бойовики зі снайперської зброї обстріляли машину ОБСЄ - штаб АТО

  Сьогодні, 16 січня 2016 року, снайпер НЗФ з непідконтрольної українському уряду територій окремих районів Донецької області, обстріляв автомобіль патруля місії ОБСЄ.

  Про це повідомили у прес-центрі штабу АТО у Facebook.

  У штабі АТО заявили, що "представники СММ не постраждали, їхньому життю уже нічого не загрожує, однак автомобіль пошкоджено". 

  "У Мар'янці, де уже більше півроку немає газу, сьогодні ведуться відновлювальні роботи, щодо ремонту пошкодженого газопроводу. Представники місії СММ ОБСЄ були у складі патруля, до якого також входили офіцери української сторони СЦКК (Спільний центр з контролю та координації - 5.ua), сапери ДСНС та військовослужбовці цивільно-військового співробітництва. Головне завдання спільного патруля було забезпечити безпеку цивільного персоналу, який виконував ремонтні роботи. Спостерігачами української сторони СЦКК неодноразово відмічалося, що обстріли з боку бойовиків НЗФ здійснюються для того, щоби затягнути процес відновлення інфраструктури на території, яка знаходиться під контролем українській владі, у тому числі й місті Мар'їнка та залякати як спостерігачів СММ ОБСЄ, так і ремонтників", - пояснили у прес-центрі штабу АТО.

  Українська сторона СЦКК наголосила на тому, що у нашому складі була створена група контролю і координації відновлювальних робіт, яка займається суто питаннями відновлення інфраструктури Донбасу, але недопустимо щоби люди працювали під обстрілами. В українському СЦКК вкотре констатували, що російська сторона СЦКК станом на тепер не може забезпечити повне припинення вогню бойовиків навіть під час проведення відновлювальних робіт електромереж, водогонів, газопроводів на визначених в Мінську пріоритетних ділянках.

  Як повідомляв 5.ua, 8 січня 2016 року в Горлівці російські окупанти кинули на землю та обшукали спостерігачів ОБСЄ. В ОБСЄ назвали поведінку бойовиків на Донбасі щодо спостерігачів шокуючою та неприйнятною.

  Попередній матеріал
  До окупованого Криму припиняють ввезення товарів з України
  Наступний матеріал
  На Харківщині ще один бойовик "ДНР" здався СБУ і скористався програмою повернення (відео)
  Теги:
  Loading...