Facebook / Оборона Маріуполя

У Макіївці бойовики "ДНР" порізали залізничні рейки на металобрухт

  Серед терористів поширюються чутки про згортання проекту "ДНР", тому перед втечею бойовики намагаються нажитись будь-яким шляхом.

  Громадська організація "Оборона Маріуполя" поширила інформацію від жителів Макіївки про посилення мародерства представників окупаційної влади "ДНР". Зазначені факти городяни пов'язують з чутками в середовищі російських найманців про швидке згортання проекту "донецька республіка", тому перед втечею бойовики намагаються використати будь-які джерела для наживи.

  Так, за свідченнями городян, у Гірницькому районі окупованої Макіївки бойовики так званої "республіканської гвардії ДНР" демонтували під'їзні та внутрішні колії на території Макіївського шахтобудівного управління для продажу на металобрухт.

  При цьому, керівник управління неодноразово намагався переконати терористів, що руйнування залізниці призведе до зупинки підприємств вугільної промисловості в цьому регіоні. Проте ватажок воєнізованого формування бойовиків, які скоїли демонтаж, заявив, що "зараз у бюджеті "ДНР" немає коштів для забезпечення військових провізією, а робітники якось переб'ються". Після зрізування залізничних колій верховода терористів видав керівництву підприємства виготовлений кустарним способом "акт про вилучення".

  Разом із цим російські окупанти поширюють чутки, що сьогодні ЗСУ штурмуватимуть Донецьк і подовжують тривалість комендантської години в окупованих містах.

  Попередній матеріал
  У Києві на Подолі трамвай зійшов з рейок
  Наступний матеріал
  Мінінформполітики отримало у власність канал "БТБ"
  Теги:
  Loading...