Віктор Гурняк_Львів_пам'ятни 5.ua

У Львові відкрили пам'ятник бійцеві та фотокореспонденту Віктору Гурняку

У Львові відкрили та освятили пам'ятний знак загиблому бійцеві батальйону "Айдар" та фотокореспонденту Віктору Гурняку.

На могилі загиблого встановили символічну фотокамеру, на якій викарбували кадр з останнього знімка, зробленого Віктором Гурняком. На Личаківському кладовищі на роковини загибелі добровольця зібралися його друзі, колеги-фотокореспонденти, бойові побратими, а також місцеві пластуни.

Рік тому Віктор Гурняк загинув під час мінометного обстрілу на Сході, вивозячи поранених у безпечне місце. У чоловіка залишилася дружина та донька.

"Я відчуваю гордість за відданого Україні чоловіка. Що моя Юстинка мала такого батька і я робитиму все, щоб пам'ять про нього жила вічно", - сказала дружина Віктора Гурняка Ірина.

"Я стараюся не сумувати, не горювати, а цей сум перетворювати в якусь працю. Ми цілий рік робили його виставки, по Україні, закордоном, велась активна робота. Тепер його фотографії включаємо в інші, більш глобальніші проекти. Думаю, це буде йти далі", - зазначив товариш Віктора Гурняка Петро Задорожний.

Нагадаємо, меморіал пам'яті загиблому на Сході бійцю Нацгвардії Вадиму Антонову відкрили на його батьківщині селі Буки, що на Житомирщині.

Як повідомляв 5.ua, на Одещині відкрили меморіальну дошку загиблому захиснику Маріуполя. 

Попередній матеріал
Кремль передумав: сестру Надії Савченко таки пустили до Росії
Наступний матеріал
У Дніпропетровську суд зобов'язав прокуратуру порушити кримінальне провадження проти екс-регіонала Вілкула
Теги:
Loading...