фото uapress.info

У "ЛНР" затримали так званого "міністра енергетики" за домовленість з українською стороною про постачання вугілля з Донбасу

  У самопроголошеній "ЛНР" за перевищення посадових повноважень затримали так званого "міністра палива, енергетики та вугільної промисловості" Дмитра Ляміна. Чоловік домовився з українською стороною про постачання вугілля із Донбасу.

  Про це заявила в суботу прес-служба так званого "міністерства державної безпеки ЛНР", повідомляє Gazeta.ua з посиланням на інформаційні ресурси сепаратистів.

  Зазначається, що затримання відбулося "з санкції глави республіки Плотницького". Затриманого звинувачують у контрабанді вугілля. Пізніше так званий глава "МДБ" Леонід Пасічник зазначив, що Лямін вів переговори про "нелегальні" постачання вугілля з радником Петра Порошенка Сергієм Кузярою.

  "Використовуючи власні контакти серед високопосадовців СБУ, Лямін провів протягом липня-вересня 2015 року низку зустрічей із радником президента України Кузярою, під час яких була досягнута домовленість про нелегальне постачання українській стороні 2 млн тон вугілля", - наголосив він. 

  Нагадаємо, 6 жовтня 2015 року терористи скасували фейкові вибори у так званих "ЛНР"/"ДНР".

  Попередній матеріал
  Біг Бен можуть зупинити на ремонт, найтриваліший за останні 150 років
  Наступний матеріал
  На початку тижня в Україні подекуди дощитиме
  Теги:
  Loading...