канадські лікарі 5.ua

У Київському військовому госпіталі канадські лікарі оперують бійців АТО

Канадські лікарі знову в операційних Київського військового шпиталю оперують бійців АТО та активістів Революції Гідності.

Впродовж тижня заплановано прооперувати щонайменше 40 постраждалих. Зараз лікарі хочуть зосередитися на пластичних операціях і дефектах обличчя й рук. Програму фінансує уряд Канади.

На проведення операцій уряд Канади виділив понад мільйон канадських доларів і ще на $700 тис. закупив медичної апаратури, яку залишать в Україні. У складі місії 25 медиків. Усі самі зголосилися попрацювати в Україні.

Олег Антонишин, канадський лікар українського походження, втретє прилетів до Києва із командою колег-хірургів, анестезіологів, медсестер, щоб оперувати травмованих учасників Антитерористичної операції та активістів Майдану. Попри те, що доводиться мати справу зі складними травмами, налаштований оптимістично.

Оперують одразу у трьох операційних. Українські хірурги зізнаються, що поступаються канадцям у досвіді із косметичними операціями, але й у них є чому повчитися закордонним колегам.

Попереду ще чотири виснажливі дні як для хірургів, так і для постраждалих. У планах щонайменше 40 операцій. Заокеанські лікарі ще не встигли полишити операційні військового госпіталю, а вже обіцяють повернутися у лютому.

Діана Караульна та Іван Вірченко, "5 канал".

Нагадаємо, 23 жовтня до Києва прибула група канадських лікарів, які робитимуть операції з пластичної хірургії постраждалим під час Революції Гідності та у зоні проведення АТО.

Попередній матеріал
Одеське видання відреагувало на звинувачення Саакашвілі
Наступний матеріал
До харківської міліції надійшло повідомлення про замінування облдержадміністрації
Теги:
Loading...