5.ua

У Києві відбувся прем'єрний показ документальної стрічки "Дебальцеве"

  Прем'єрний показ документальної стрічки "Дебальцеве" відбувся в Києві, його приурочили до річниці  битви за це місто

  50-хвилинний фільм - це спогади безпосередніх учасників: від вищого керівництва країни та офіцерів до простих солдат. Режисер-постановник й сам був тоді у Дебальцевому, тож запевняє, що у фільмі намагався максимально об'єктивно висвітлити ті трагічні події.

  Подивитися фільм прийшло кількасот людей, серед них курсанти військових навчальних закладів, бійці АТО та Президент Петро Порошенко.

  "У першу чергу, я створював цей фільм у пам'ять про тих хлопців, які там загинули", - зазначив режисер-постановник Євген Степаненко.

  "Якщо мене спитають, якою була одна з найбільш важких ночей в моєму житті? Це була саме та ніч. Тільки військові керівники, взявши на себе цю відповідальність, провели блискучу операцію і одна з найбільш жахливих ночей перейшла в дуже добрий ранок. Коли після того, як рухаючись у режимі повного радіомовчання, почали виходити на зв'язок перші підрозділи з повідомленням, як музика – "ми вийшли", - сказав Петро Порошенко.

  Як повідомляв 5.ua, Генштаб опублікував інфографіку про битву за Дебальцеве. В інфографіці висвітлено, як розгорталися події в районі Дебальцевського виступу в лютому 2015року. Інфографіка увійшла до документального фільму "Дебальцеве".

  Нагадаємо, вчора, 17 лютого, у Києві організували вечір пам'яті Героїв, які захищали Дебальцеве. До київського будинку офіцерів з'їхалися близько 100 захисників, які брали участь у боях рік тому, волонтери, родини захисників, зокрема, й тих, хто тоді загинув.

  Попередній матеріал
  Парламентарі розпочнуть пленарний день з розгляду "безвізового" пакету у другому читанні
  Наступний матеріал
  У Софії Київській влаштували виставку картин, які продаватимуть на благодійному аукціоні
  Теги:
  Loading...

  У Києві організували вечір пам'яті Героїв, які захищали Дебальцеве

  Генштаб опублікував інфографіку про битву за Дебальцеве

  Не пропустіть на "5 каналі" – фільм про битву на Дебальцевській дузі

  В Міноборони повідомили остаточні дані про загиблих у Дебальцевому