техніка 5.ua

У Києві продемонстрували новітні "Дозор-б", БТР-3 і БТР-4 українського виробництва

  "Техніка перемоги" - так назвали розробники новітні "Дозор-б", БТР-3 та БТР-4, що їх продемонстрували на Михайлівській площі у столиці.

  Це сучасна військова техніка від держконцерну "Укроборонпром", яку вже невдовзі відправлять на фронт. Бронетранспортери захищають екіпаж від стрілецької зброї та бронебійних куль ворога. Натомість вражають легкоброньовану техніку супротивника та живу силу. Новітні "Дозор-б" облаштовані баштово-кулеметною установкою, тепловізором та супутниковою навігацією. 

  "У квітні місяці ми надали представили зразок "Дозору", який роками лежав на папері. У травні ЗСУ надали нам технічні вимоги, якою вони бачать цю машину. І вже в серпні, 22 серпня ця техніка, наші знамениті "Дозори" були пеедані ЗСУ на випробування. Сьогодні ми бачимо серійні зразки техніки, яка вироблена відповідно до вимог ЗСУ", - зазначив генеральний директор ДК "Укроборонпрому" Роман Романов. 

  Нагадаємо, як заявляв в ефірі "5 каналу" генеральний директор Державного концерну "Укроборонпром" Роман Романов, за результатами 2015 року державне оборонне замовлення буде виконано на 100%.

  Попередній матеріал
  Савченко відмовилась від адвоката, якого їй нав'язувала Росія - Фейгін
  Наступний матеріал
  На Донеччині прикордонники виявили контрабанду тютюнових виробів на 2 млн грн
  Теги:
  Loading...