Олександр Глушко 5.ua

У Кіровограді попрощалися із молодшим сержантом 57-ї мотопіхотної бригади

День жалоби у Кіровограді. Там попрощалися із молодшим сержантом 57-ї мотопіхотної бригади Олександром Глушком

Боєць був мобілізований у серпні 2014 року. Служив водієм автомобільного відділення взводу 57-ї бригади. Півроку тому під час виконання бойового завдання отримав тяжке скалкове поранення. Сталося це поблизу Зайцевого на Донеччині.

Протягом шести місяців медики намагалися врятувати військового, проте його травми виявилися несумісними з життям. Помер чоловік у київському військовому госпіталі. Громадську панахиду за Олександром Глушком влаштували поблизу будинку, де він мешкав. Поховали його на міському кладовищі.

"З ним якщо десь йдеш в бій, не боїшся, що в тебе буде спина не закрита. Ніколи не боявся нічого. Ні на що не жалівся, був ввічливий. Всім, хто молоді приходили, міг дати настанови. У нього була контузія, потім лікування. Так вийшло, що лікували одне, а було у нього трошки інше. Не витримало серце, на жаль. Шкода таких людей", - зазначив бойовий товариш.

Як повідомляв 5.ua, 13 лютого у Дніпропетровську попрощалися з розвідником Олегом Созоненком. 10 лютого 2016 року він та ще двоє військовослужбовців підірвалися на розтяжці поблизу Авдіївки. Созоненко загинув на місці. Двоє його побратимів були поранені.

Попередній матеріал
РФ посилює угрупування військ на Маріупольському напрямку
Наступний матеріал
Україна зможе постачати до ОАЕ яловичину та м'ясо птиці - Держветфітослужба
Теги:
Loading...

У Дніпропетровську попрощалися із 23-річним офіцером Дмитром Решетняком, який загинув на Донеччині

У Дніпропетровську попрощалися з розвідником Олегом Созоненком

У Миколаєві попрощалися із полеглим у битві за Дебальцеве героєм Олександром Кравченком