5 канал

У ГУР доповіли про плани РФ щодо створення "третього армійського корпусу" на Донбасі

  Так звані перший та другий армійські корпуси російсько-терористичних військ не готові виконувати бойові завдання самостійно

  Російське командування може ухвалити рішення про створення "третього армійського корпусу" на окупованих територіях. Про це в п'ятницю, 4 березня, під час брифінгу заявив представник Головного управління розвідки Міністерства оборони Вадим Скібіцький.

  "За даними перевірок, інспекцій, які проводив Південний військовий округ Збройних сил Російської Федерації в першому і другому армійському корпусах, було зроблено висновок, що на даний момент вони не готові самостійно виконувати поставлені перед ними бойові завдання і, можливо, через це буде прийнято остаточне рішення про створення ще одного корпусу на окупованих територіях", - розповів він.

  За словами Скібіцького, ухвалення такого рішення посилить бойові можливості російських окупаційних військ на Сході України. 

  Як повідомляв 5.ua, днями Тристороння контактна група у Мінську підписала документ про заборону навчань вздовж лінії розмежування сторін. Угода, яка сьогодні набирає чинності, передбачає припинення навчань із бойовою стрільбою вздовж 30-кілометрової зони по лінії зіткнення.

  Попередній матеріал
  Українська розвідка повідомила про втрати серед терористів
  Наступний матеріал
  У Нью-Йорку відкрили станцію метро за $4 млрд
  Теги:
  Loading...

  Перший та другий армійські корпуси "ЛНР" і "ДНР" готові до локальних бойових дій - представник ГУР

  ГУР: Росія провела більше 20 військових навчань на окупованих територіях Донбасу

  Окупанти зосередили біля лінії розмежування 44 танки – ГУР

  Окупаційні війська посилюють формування на Луганщині та Маріупольському напрямку - ГУР