ОБСЄ / Twitter

У Горлівці російські окупанти кинули на землю та обшукали спостерігачів ОБСЄ

  Бойовики протримали представників місії під вартою більше півгодини і вимагали віддати відеоматеріали.

  Про таке йдеться у сьогоднішньому звіті Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні. Як зазначається, 7 січня у Горлівці бойовики так званої "ДНР" зупинили патруль СММ і кинули спостерігачів на землю. Терористи залізли до автомобіля місії і обшукали його на предмет наявних відеоматеріалів. Самі спостерігачі під конвоєм були доставлені до якоїсь "будівлі військового типу". За 35 хвилин новоприбулий ватажок бойовиків наказав відпустити спостерігачів і вибачився перед ними.

  Це був не єдиний випадок злісного перешкоджання роботі СММ ОБСЄ за попередню добу. Зокрема, озброєні окупанти не пропустили спостерігачів через жоден блокпост довкола Комінтернового і не дали ознайомитись із ситуацією у загарбаному ворогом селі. На контрольно-пропускному пункті біля Комінтернового у 23-х кілометрах від Маріуполя спостерігачам відмовили у доступі, посилаючись на "міркування безпеки" - начебто через снайперську активність у цьому районі.

  На західній околиці Комінтернового бойовик, який назвався командиром блокпосту, відмовив місії у в’їзді, просто посилаючись на наказ свого керівництва. На ще одному контрольно-пропускному пункті у селі Заїченко, у 4 км на схід від Комінтернового, п'ять озброєних бойовиків не пропустили спостерігачів без жодних пояснень. 

  Нагадаємо, попередньої доби бойовики вели вогонь по всій лінії розмежування, подекуди з важких озброєнь.

  Попередній матеріал
  У Дніпропетровську поліція затримала групу фальшивомонетників
  Наступний матеріал
  У високогір’ї східної частини Закарпаття існує небезпека сходження лавини - ДСНС
  Теги:
  Loading...