підземелля-катівня_Дружківка 5.ua

У Дружківці виявили підземелля, де бойовики "ДНР" катували українських патріотів

Підземелля, де бойовики так званої "ДНР" насильно утримували та катували місцевих активістів виявили у Дружківці.

Працівник Дружківського комунального підприємства Василь Зандер торік у червні опинився у підземеллі за проукраїнську позицію. Бойовики схопили його на роботі. "Приїхали троє людей в балаклавах , побили, зв'язали скотчем і привезли на ось цю ось територію", - розповідає чоловік, якому пощастило вирватися із цього пекла.

У катівні терористи допитували патріотів щоденно. Тортурам піддавали упродовж багатьох годин поспіль. Василь пробув у цих приміщеннях 4 дні. Його врятувало лише те, що в цей час у нього стався серцевий напад і його забрала швидка.

Дружківську катівню терористів виявили нещодавно. Місцеві мешканці кажуть, що не очікували побачити такої жорстокості в рідному місті. Місцеві активісти згадують дні минулого літа з жахом. Громадські активісти запропонували місцевій владі зробити катівню терористів музеєм як нагадування майбутнім поколінням.

"Дуже важливо, щоб це було збережене для нащадків. Ми там бачили і газети "Новоросії", заплямовані кров'ю українських в'язнів, і написи на стінах", - розповів активіст Олег Яценко. Пропозицію активісти внесли, міська рада пообіцяла на найближчій сесії розглянути це питання.

Нагадаємо, терористи у Дружківці сформували так звану "розстрільну групу НКВС". Встановлено, що члени угруповання викрадали, мордували та вбивали мирних мешканців, а також активістів, місцевих підприємців та українських військових. Кількох учасників групи затримали співробітники СБУ.

Дмитро Мороз, Віктор Прокопенко, "5 канал"

Попередній матеріал
Російські виробники втратили $1 млрд через бойкотування українцями товарів з РФ
Наступний матеріал
Учасники АТО замість ЗНО складатимуть окремі іспити у виші
Теги:
Loading...