фото Четвертая власть

У Донецьку "Моторола" заарештував Губарєва за наркоманію - Аброськін

  Розбороняти конфлікт терористичних ватажків виїхала "військова поліція ДНР".

  Таку інформацію, яку раніше озвучила низка російських ЗМІ, сьогодні підтвердив керівник української міліції Донеччини В’ячеслав Аброськін у своєму Facebook.

  Офіцер написав дослівно таке: "Розборки в банді тривають. За повідомленнями очевидців, вчора в Донецьку "військова поліція ДНР" була піднята по тривозі. До "чергової частини" надійшло повідомлення про "захоплення Міністерства зв'язку ДНР" бойовиками "Мотороли" за підтримки бронетехніки. Саме "міністерство" розташовується в бізнес-центрі "Скай Сіті"".

  "Під час захоплення будівлі "моторолівцями" були "затримані" 15 осіб, в тому числі і Павло Губарєв. "Затримані" були доставлені в "республіканський наркологічний диспансер" з метою огляду. На "думку" "Мотороли", "заарештовані" – наркомани", – зазначив В’ячеслав Аброськін.

  Російські телеканали телеканали подавали цю інформацію без згадок про наркоманів, але теж не менш цікаво: за їхньою версією, "Моторола" штурмував будівлю тому, що Губарєв розважався стріляниною з снайперської гвинтівки по донеччанах, передає "Четверта влада".

  Попередній матеріал
  Київський патріархат і Автокефальна церква планують провести 14 вересня об’єднавчий собор
  Наступний матеріал
  Один із постраждалих внаслідок пожежі на нафтобазі перебуває у важкому стані
  Теги:
  Loading...