Фото wartime.org.ua

У Дніпропетровську вшанували пам’ять загиблих під Луганськом десантників

  Сьогодні – роковини трагедії, яка забрала життя 40 бійців та 9 пілотів, а винних досі не знайшли.

  У Дніпропетровську сьогодні вшановували пам’ять бійців 25-ї повітряно-десантної бригади, чий літак торік збили в небі над Луганськом. В літаку Іл-76 тоді перебувало 40 військовослужбовців та 9 членів екіпажу. Сьогодні їх усіх згадували поіменно. Рідні десантників, які приїхали на місце дислокації бригади, поклали квіти до пам‘ятника загиблим. Імен людей, які відповідальні за цю трагедію, досі не названо.

  В.о. командира 25-ї повітрянодесантної бригади Артем Лучников каже: "Те, що на цей аеродром здійснювали посадки літаками – знали і сепаратисти, і сказать, що вони не могли передбачити , як построєний аеропорт і передбачити якісь засідки засобами повітряного ураження – то тут навряд чи буде прізвище винної особи".

  "Напевно, в цей день ми зрозуміли, що почалася війна. Перша втрата глибше всього запам'яталася, тому що тоді все-таки здавалося, що все завершитися збройним протистоянням з поодинокими жертвами, але не такою повномасштабною трагедією", – розповів Віктор Пащенко, товариш загиблого воїна.

  Попередній матеріал
  На нафтобазі під Києвом продовжує горіти резервувар з бензином
  Наступний матеріал
  Прем'єр обіцяє ще більше спростити надання субсидій
  Теги:
  Loading...