похорон 5.ua

У Дніпропетровську попрощалися з командиром взводу ЗСУ

У Дніпропетровську попрощалися з командиром мотопіхотного взводу 42-го окремого мотопіхотного батальйону Юрієм Печерицею.

37-річний військовий у званні старшого сержанта на передовій фактично виконував обов'язки офіцера. 31 серпня під час виконання бойового завдання він підірвався на фугасі під Горлівкою. Юрій Печериця вступив у військо більше року тому, покинувши власний бізнес у Дніпропетровську. У героя залишилися восьмирічний син та дружина.

"Пішов він добровольцем з власної волі, його не відмовляла дружина. Телефоную йому і весь час, і весь час його питаю - Юра, коли повернешся? Він говорив, що ще рано, коли закінчиться війна, тоді повернуся", - говорить Андрій Боровик.

"Його дуже любили і поважали, він був людина великого серця, душі і великий патріот. Йому великий уклін і слав. Побільше таких людей", - згадує санінструктор 2-ї мотопіхотної роти 42-го мотопіхотного батальйону ЗСУ Світлана Самсонова.

"Він хороший був друг і хороший товариш, хороший командир і бойовий товариш", - додав військовослужбовець 42-го мотопіхотного батальйону ЗСУ Микола Томак. 

Нагадаємо, сьогодні в Києві попрощалися із загиблим під Верховною Радою нацгвардійцем Ігорем Дебріним.

Попередній матеріал
Стали відомі імена загиблих у засідці біля Щастя
Наступний матеріал
Кабмін підтримав постанову, що започатковує фінансову автономію українських вишів - Квіт
Теги:
Loading...