adm.dp.ua

У Дніпропетровську було поховано 225 невідомих учасників АТО

  На Краснопільському кладовищі у Дніпропетровську було поховано 225 невідомих учасників АТО, імена 80 - вже встановлені, останки ще 56 залишаються в моргах Дніпропетровська та 3 - у Харкові.

  Про це повідомила заступник директора департаменту взаємодії з правоохоронними органами цивільного захисту та оборонної роботи облдержадміністрації Тетяна Романовська, зазначає прес-служба Дніпропетровської ОДА. Перед захороненням у всіх загиблих військовослужбовців взяли зразки ДНК.

  "З 225 похованих бійців встановлено імена 80. Це означає, що сім'ї змогли знайти своїх батьків, чоловіків, синів. 72 тіла родини забрали на малу Батьківщину – в Чернігівську, Харківську, Луганську, Волинську, Львівську, Кіровоградську та інші області України. Останки ще одного бійця заберуть незабаром. 7 сімей залишили тіла військових на Краснопільському кладовищі, деяким вже встановили тут пам'ятники. Сьогодні на кладовищі спочиває 153 тимчасово невстановлених бійця,"- зазначила Романовська.

  У середу, 29 липня, 16 невідомих військових були поховані на Краснопільському кладовищі в Дніпропетровську. Герої загинули в боях під Дебальцевим, Донецьким аеропортом, Старобешевим і Опитним. Спеціальні кладовища для невідомих бійців АТО є тільки в Дніпропетровську і Запоріжжі.

  Нагадаємо, 22 липня у Львові попрощалися з бійцем батальйону спецпризначення Владиславом Домченком. До липня чоловіка вважали зниклим безвісти. Владислав Домченко загинув 13 лютого у боях за Дебальцеве. 36-річний чоловік на службу в батальйон "Львів" вступив минулого року в серпні.

  Попередній матеріал
  Впродовж вечора та ночі бойовики 33 рази обстрілювали позиції АТО на Донецькому напрямку
  Наступний матеріал
  Нідерланди не зупиняться, поки винні у катастрофі Boeing-777 не будуть покарані - чільник МЗС
  Теги:
  Loading...