Facebook / Олександр Турчинов

Турчинов: Якщо буде ще один російський наступ, ми будемо змушені ввести воєнний стан

  Ситуація в зоні АТО вкрай напружена, концентрація російсько-терористичних військ біля кордону посилюється.

  Про це заявив під час брифінгу на полігоні Київського бронетанкового заводу секретар РНБО Олександр Турчинов, повідомляє УНІАН.

  "Ситуація дуже напружена. Відбувається концентрація російсько-терористичних військ дуже близько до лінії зіткнення. Та кількість обстрілів, які ведуться по нашій території, по наших позиціях, свідчать, що фактично Росія готується зірвати Мінські угоди і готує достатньо серйозний наступ. Тому ми відпрацьовуємо завдання не лише відбивати атаки, але й контратакувати у випадку проведення наступу", - підкреслив Турчинов

  Турчинов додав, що воєнний стан введуть, якщо Росія піде на зрив Мінських угод, а імовірність цього, на його думку, дуже велика. "Коли знову буде активне застосування російських військ, ми змушені будемо вводити воєнний стан і проводити більш потужну мобілізацію всього потенціалу, що є в країні", - наголосив секретар РНБО.

  Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко доручив поінформувати представників місії ОБСЄ, і через СЦКК - представників Російської Федерації про порушення Мінських домовленостей з боку проросійських бойовиків через бої під Старогнатівкою.

  Попередній матеріал
  Бійці у зоні АТО взяли участь у святкуванні Маковія
  Наступний матеріал
  Поблизу Фукусіми стався новий землетрус
  Теги:
  Loading...