фото РНБО

Турчинов: РФ демонстративно виходить із мирного процесу, визначеного Мінськими угодами

  Таким чином секретар Ради нацбезпеки і оборони Олександр Турчинов прокоментував оголошення фейкових "виборів" на окупованих територіях.

  Відповідний коментар Турчинова оприлюднений сьогодні прес-службою РНБО.

  Секретар РНБО Олександр Турчинов відреагував на сьогоднішні заяви бойовиків про початок "виборчого процесу" на окупованих територіях заявою про те, що запуск механізму проведення "фейкових" виборів на окупованій території є демонстративним виходом РФ і підконтрольних їй маріонеток із мирного процесу, визначеного Мінськими угодами.

  "Вибори в окремих районах Донецької і Луганської областей можуть відбутись лише після виведення окупаційних російських військ з цих територій, відновлення нашого контролю за кордоном, звільнення захоплених державних установ та підприємств і створення умов, що відповідають вимогам місії БДІПЛ ОБСЄ" – запевнив він. Секретар РНБО нагадав, що відповідно до Мінських угод, вибори повинні проходити "винятково за українським законодавством та під контролем української влади".

  "Провокації РФ під назвою "чергові вибори на окупованій території" знову заводять ситуацію у глухий кут і яскраво демонструють бажання Росії зірвати мирний план звільнення і реінтеграції окупованої частини Донбасу", – підсумував Турчинов.

  Нагадаємо, 13 вересня під час інтерв’ю українським телеканалам Президент Петро Порошенко підкреслив, що чесні вибори можливі лише за умов, коли на вулицях не буде озброєних людей, коли Росія виведе свої окупаційні війська, відновиться український контроль над державним кордоном між Україною і Росією, коли буде дозволена і забезпечена діяльність українських політичних сил, відновлено діяльність ЗМІ, коли буде можливість забезпечити свободу зібрань, контроль волевиявлення громадян і коли це волевиявлення буде вільним, неупередженим.

  Попередній матеріал
  Ратифікація Угоди про асоціацію в деяких країнах може бути відкладена – експерт
  Наступний матеріал
  На Одещині СБУ заблокувала механізм виведення іноземцями валюти за кордон
  Теги:
  Loading...