5 канал

Турчинов: Путін намагатиметься знищити Україну як незалежну демократичну державу

Європейський Союз стає учасником гібридної війни, яку розв'язала Російська Федерація.

Про це в ефірі "5 каналу" в програмі "Погляд" заявив Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олександр Турчинов.

"На превеликий жаль, Україна знаходиться в геополітичному такому епіцентрі, який Кремль називає "зоною своїх стратегічних інтересів". ... саме імперський реваншизм, який сьогодні домінує в усіх формах і зовнішньої, і внутрішньої політики Росії, він безумовно в центрі своєї уваги тримає нашу країну і спробує знищити Україну як незалежну демократичну державу. І це є колосальна проблема", - зазначив він.

За його словами, сьогодні Європейський Союз є не спостерігачем, а саме учасником гібридної війни, яку розв'язала Російська Федерація.

"Коли ми говоримо про гібридну політику, це не гібридна політика, це гібридна війна. При чому в епіцентр цієї війни втягується все більше, все нові і нові території. І саме Європейський Союз, який довгий час просто спостерігав за цими подіями, сьогодні він також стає учасникам, не спостерігачем, а саме учасником цієї гібридної війни, яку розв'язала Росія", - наголосив Турчинов.

Повну версію розмови з Олександром Турчиновим дивіться в рубриці ІНТЕРВ'Ю

Нагадаємо, НАТО серйозно стурбована діями Росії в Сирії та в Україні та ухвалить стратегію з протидії "гібридній війні".

Попередній матеріал
Американські вчені пояснили природу загадкових радіоімпульсів із глибин Всесвіту
Наступний матеріал
Порошенко присвоїв звання "Мати-героїня" 940 жінкам
Теги:
Loading...