5.ua

Тука: Я категорично проти терміну "особливий статус"

Термін "особливий статус" формує відповідну суспільну думку про окремі території.

Таку думку голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука висловив в ефірі "5 каналу" у четвер, 29 жовтня.

"Я завжди казав, що з перших днів мені не властиве вживання слів: "окремі території" або "окремий статус". Я намагаюся цього уникати, бо врешті-решт такий термін формує суспільну думку, що вже в нас є якісь особливі території, особливий якийсь статус. Я категорично проти такого. Донбас – це частина України, яка тимчасово окупована. Для мене крапка", - наголосив він.

Чільник Луганщини додав: "Я зараз живу постійно на Донбасі, я знаю вже дуже непогано цих людей, повірте мені на слово, вони абсолютно не відрізняються нічим він нас з вами. Абсолютно". 

Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко запевнив, що проект децентралізації не передбачає особливого статусу для Донбасу. За його словами, в 18 пункті "Перехідних положень" Конституції, де йдеться про особливості здійснення місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, особливого статусу для цих територій не передбачено.

Попередній матеріал
Росія порушує резолюції Радбезу ООН і перевозить іранську зброю до Сирії – ЗМІ
Наступний матеріал
В будинок Садового кинули гранату
Теги:
Loading...