5 канал

Тука просить Литву допомогти з розмінуванням прифронтових територій Луганській області

  Голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука звернувся до делегації посольства Литовської Республіки в Україні з проханням допомогти у розмінуванні прифронтових територій Луганської області.

  Про це повідомляє прес-служба Луганської обласної військово-цивільної адміністрації. "Хочу в першу чергу подякувати за ту допомогу, яка була надана Литвою. Сьогодні з ранку мені повідомили, що у Мінську досягнуто принципової домовленості щодо проведення відновлювальних робіт, пов'язаних із ремонтом пошкоджених ліній електропередач. Це дуже важливе питання для всієї Луганської області, оскільки на сьогодні вся область живиться від одної лінії, котра не раз уже була пошкоджена", - відзначив керівник Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука.

  "На даний момент одна з основних проблем у нас в регіоні – це забезпечити розмінування прифронтових територій для проведення ремонтних робіт. Я хотів би звернутися до вас із проханням у найкоротші терміни направити до Луганської області групи саперів, які б допомогли нашим саперам провести розмінування небезпечних ділянок", - зазначив очільник Луганської області.

  Крім того, Тука попросив делегацію посольства Литви в рамках своїх повноважень допомогти реалізувати програму з направленню дітей з Луганської області на відпочинок до країн ЄС.

  "Ми як раз сьогодні були на Луганській ТЕС і там почули проблему по лінії електропередач. Дякую за ваші прохання, ми їх обов'язково розглянемо. Наша мета, на даний момент, знайти інфраструктурні проекти, для реалізації яких ми могли би задіяти наші ресурси, ресурси неурядових організацій і навіть залучати інші країни", – сказав Надзвичайний і Повноважний Посол Литви Марюс Януконис.

  Нагадаємо, у серпні на психологічну реабілітацію до Вільнюса їздили дев'ятеро дітей учасників АТО та вимушених переселенців із Донбасу та Криму.

  Попередній матеріал
  В Росії затримали офіцера МВС із трьома центнерами наркотичного концентрату
  Наступний матеріал
  На Запоріжжі СБУ перехопила близько 17 млн грн, призначених для терористів (фото, відео)
  Теги:
  Loading...