ipress.ua

Центр "Миротворець" оприлюднив план РФ із повномасштабного військового вторгнення до України

Нещодавні рішення США і країн НАТО розмістити важке озброєння і винищувачі п'ятого покоління в Східній Європі було викликане наміром Путіна окупувати Україну по лівий берег Дніпра.

США та їхні союзники по НАТО днями оголосили про готовність розмістити в країнах Балтії, Польщі, Чехії та інших країнах Східної Європи важке озброєння і винищувачі 5-го покоління Raptor для захисту від можливої російської агресії. Піти на таке безпрецедентне рішення їх змусило отримання достовірних розвідданих про планування Генеральним штабом Російської Федерації агресивної війни проти України, спрямованої на захоплення території всього Лівобережжя аж по Дніпро. Про це написав у Facebook радник глави МВС Антон Геращенко. Він посилається на опубліковані центром "Миротворець" секретні документи Генштабу РФ, які свідчать про підготовку агресії.

"У квітні 2015 Генштаб Російської Федерації затвердив черговий робочий план по захопленню Лівобережної України. Нарада з твердженням цього плану проходила 8-9 квітня в Санкт Петербурзі в штабі Західного військового округу, після чого відбувся великий генеральський банкет. На захоплення всієї Лівобережної України за планом Генштабу РФ відводиться всього 15 діб. Мета – швидке захоплення контролю над територією і комунікаціями, без захоплення великих міст/обласних центрів", – пояснив Антон Геращенко.

Згідно з документами, окупацію планувалось здійснити силами двох ударних угруповань з напрямками ударів на Київщину та Чернігівщину (група військ "Північ") та Запоріжжя і Крим (група військ "Південь"). При цьому групи військ "Північ" мала здійснити вторгнення до України у два етапи – спочатку в Харківську і Донецьку області, а потім в Полтавську, Київську та Чернігівську. Південна група військ РФ відповідно до плану мала завдати удару на Запоріжжя та Мелітополь через район Бердянська і Маріуполя і здійснити вихід до Перекопського перешийку для відкриття сухопутних шляхів сполучення з Кримом.

Посадовець зазначив: "У цьому плані також детально розписано як хід ведення бойових дій в кращих традиціях школи Генштабу СРСР, так і задіяння інформаційної зброї. Зокрема, передбачається проведення операцій з дискредитації Національної гвардії шляхом "організації фото/відеофіксації безчинств націоналістів проти мирних жителів ЛНР/ДНР".

Крім цього, він порівняв цей план з планом Гітлера "Барбаросса" про напад на СРСР. "Російським горе-генштабістам, які не вміють як слід берегти свої військові таємниці, нагадаю, що їхні колеги з нацистської Німеччини Вільгельм Кейтель і Альфред Йодль були засуджені Нюрнберзьким трибуналом з таким формулюванням – "підлягають смертної кари за планування і розв'язування агресивної війни в Європі"", – зазначив депутат.

Антон Геращенко іронізує: "Відповідальному за розробку плану дій групи військ "Північ", командувачу Західним військовим округом РФ, генералу полковнику Сидорову Анатолій Олексійовичу тепер краще на очі Путіну не попадатися". За даними депутата, секретний план Генштабу РФ був здобутий в кінці квітня і переданий "компетентним органам України", які, в свою чергу, поінформували про нього західних союзників. Рішення опублікувати документи радник Авакова прийняв, щоб українці не думали, "що найгірше уже позаду" після відбиття штурму Мар’їнки "кількома сотнями дегенератів".

Ми публікуємо основний із оприлюднених документів - рішення на застосування угруповання військ "Північ" у спеціальній операції по нападу на Україну. З рештою матеріалів технічного плану, серед яких пояснювальна записка до рішення, плани і графіки завдання вогневих ударів по Україні, розрахунки сил та засобів, перелік стартегічних об'эктыв тощо - можна ознайомитись на сайті Центру "Миротворець".

Попередній матеріал
Пентагон готується захищатися від російської агресії не лише традиційною зброєю
Наступний матеріал
Ляшко каже, що просив Порошенка про внесення ГПУ постанови про зняття недоторканості з Льовочкіна і Бойка
Теги:
Loading...