Фото 24tv.ua

Царьов офіційно визнав крах "проекту Новоросія"

  Сам лідер-невдаха пояснив це тим, що ні він, ні його посіпаки не мають впливу на події на Донбасі. Російські ж ЗМІ роздумують над причинами невдачі "Новоросії".

  "Діяльність структур Новоросії заморожена, оскільки вона не вписується в план мирного врегулювання, підписаний у присутності країн "нормандської четвірки", – таку заяву Олега Царьова, який іменував себе "головою руху Новоросія", цитує "Газета.Ru". У соціальних мережах він повідомив, що діяльність підконтрольної йому політ технологічної структури під претензійною назвою "об'єднаний парламент Новоросії" – "заморожена", оскільки її існування "суперечить мінським угодам", і "безпосередньо впливати на ситуацію в Донбасі ні він, ні його депутати зараз не можуть".

  На головній сторінці сайту "проекту" зараз розміщено повідомлення: "Обслуговування офіційного сайту парламенту Новоросії призупинено".

  Самопроголошений "міністр закордонних справ" терористів "ДНР" Олександр Кофман визнав, що "зусилля київської влади з придушення проросійських настроїв в південних регіонах України увінчалися успіхом". "Проект "Новоросія" закритий через те, що його прихильники в Харкові та Одесі виявилися успішно придушені офіційним Києвом", – бідкається терорист. Кофман пояснив: "Ми не змогли утримати населення на мітингах, раніше запланованого піднялися і наші прихильники в інших регіонах – в Одесі, Харкові. У результаті більше 40 наших хлопців загинули в Одесі, багато активістів були заарештовані в Харкові, а республіки, які передбачалося створити в цих регіонах, виявилися обезголовлені. Тому проект «Новоросія» закритий на якийсь час – до тих пір, поки у всіх цих регіонах виросте нова політична еліта, здатна очолити рух".

  Крім того, "Газета.Ru" процитувала "одного із впливових функціонерів у ДНР", який заявив що план створення "Новоросії" провалився ще 11 травня 2014 року. У цей день путінський псевдореферендум відбувся не в восьми регіонах, як це очікувалося, а лише в Луганській та Донецькій областях.

  "Референдум" не відбувся також, наприклад, в Першотравневому районі Донецької області, де, хоча і не було достатніх сил української армії, але розташовувався штаб оборони під командуванням голови району. Проведення "референдуму" провалилося й там, де мало місце організований опір місцевої влади, бізнесу та українських патріотів.

  Там, де Київ прийняв бій, проросійські сепаратисти не змогли взяти владу, – пояснює "Газета.Ru". Наприклад, проголошення "Харківської народної республіки" захлинулося після арешту 60 осіб у захопленій облдержадміністрації, "Дніпропетровської" – після того, як адміністрація Ігоря Коломойського підписала угоду про взаєморозуміння та мирі з усіма громадськими організаціями міста та збила хвилю проросійських мітингів більш масовими українськими.

  Інший співрозмовник "Газети.Ru" назвав травневі "референдуми", як фальстарт. На його думку, проросійських активістів підштовхувало приєднання Криму, але потім "трапилася Одеса і масована атака російського ТБ", яка когось мобілізувала, а когось, навпаки, змушувала задуматися. Крім того, за його словами, "практично ніде на сході України не було "кримської" підтримки населення і аналогів Чорноморського військово-морського флоту. Без них все йшло не так" – пояснило "секрет" джерело.

  За словами джерела, після вересневих Мінських угод Новоросія, як символ, перестала бути потрібною Кремлю. З'явилася зворотне завдання – інтегрувати "ДНР" і "ЛНР" до складу України, а не збільшувати територію, підконтрольну бандам. "Газета.Ru" зазначає: "Хоча "Новоросія" виявилася непотрібним політтехнологічним проектом, за інерцією вона продовжувала тягнути за собою шлейф малозначних подій, таких як презентація гімну, прапора та ін." На думку джерел видання, про крах проекту треба було оголосити вже давно - ще у січні.

  скріншот з сайту parlament-novorosii.ru
  Попередній матеріал
  Головний міліціонер Києва переконує, що правоохоронці не бездіяли на Осокорках
  Наступний матеріал
  Голова міліції Києва про свій арештований котедж: неправильно було б жити в землянці чи сараї
  Теги:
  Loading...
  Азаров, Царьов і Олійник фінансують антиукраїнські акції - СБУ

  Азаров, Царьов і Олійник фінансують антиукраїнські акції - СБУ

  Син Царьова судиться з переселенцями за будинок батька

  Син Царьова судиться з переселенцями за будинок батька

  Під санкції США потрапили Царьов і Поклонська

  Під санкції США потрапили Царьов і Поклонська

  Австрія розкритикувала оперну співачку Анну Нетребко за контакти з Царьовим

  Австрія розкритикувала оперну співачку Анну Нетребко за контакти з Царьовим