фото uapress.info

Тристороння контактна група у Мінську констатує погіршення ситуації на Донбасі

  У білоруській столиці завершилось засідання Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі.

  Про це повідомила прес-секретар представника України в Тристоронній контактній групі екс-президента Леоніда Кучми Дарка Оліфер."На жаль, систематичні обстріли позицій збройних сил України з боку представників окремих районів Донецької та Луганської областей не дають ефективно працювати підгрупах з економічних, гуманітарних та політичних питань", - зазначила вона.

  Загалом Тристороння контактна група констатує погіршення ситуації на лінії розмежування на Сході України. Її учасники закликали сторони конфлікту негайно припинити порушення перемир’я. Про це заявив представник контактної групи від ОБСЄ Мартін Сайдік.

  Водночас він наголосив, що контактна група зробить усе можливе задля якнайшвидшого звільнення заручників, насамперед хворих. Крім того, після завершення переговорів стало відомо, що Спеціальна моніторингова місія ОБСЄ й досі не отримала доступу до місць, куди начебто відвели військову техніку терористи. Також спостерігачі й досі не можуть дістатися контрольованої бойовиками ділянки кордону. Йшлося під час зібрання і про гуманітарну ситуацію на Донбасі. 

  Попереднє засідання в Мінську відбулося наприкінці жовтня, потому переговори організовували в режимі відеоконференції. За останніми домовленостями сторони мали відвести озброєння калібру до 100 міліметрів і танки від лінії розмежування. Українські військові це вже зробили.

  Попередній матеріал
  Президент підписав закон про допуск військ НАТО на територію України
  Наступний матеріал
  Відомий голлівудський актор ВІЛ-інфікований і міг заразити десятки жінок
  Теги:
  Loading...