facebook.com/darka.olifer

Тристороння контактна група домовилася про припинення навчань з бойовою стрільбою вздовж лінії зіткнення

  Йдеться про 30-кілометрову зону по лінії зіткнення

  У Мінську завершилася сьогоднішня робота Тристоронньої контактної групи. Її учасники підписали два документи, повідомляє у Facebook прес-секретар Леоніда Кучми Дарка Оліфер.

  З її слів, перша угода, яка набирає чинності 4 березня 2016 року, передбачає припинення навчань із бойовою стрільбою вздовж 30-кілометрової зони по лінії зіткнення. "Представники окремих районів Донецької та Луганської областей спільно з представниками збройних сил Російської Федерації регулярно проводять такі навчання. Постріли під час таких навчань мають провокаційний характер і можуть спричинити за собою відповідну реакцію точно так же, як і залпи гармат під час бойових дій. Крім того, СММ ОБСЄ фіксує всі постріли, які мають місце уздовж лінії зіткнення", - написала Оліфер і зазначила, що Україна не здійснює навчань у цій частині Донбасу.

  Друге рішення, зі слів прес-секретаря, стосується технічних аспектів завершення розмінування на 12 узгоджених ділянках уздовж лінії зіткнення. "У цьому документі детально розписані всі деталі робіт з розмінування, включаючи обгороджування та маркування територій, уражених мінами у безпосередній близькості від контрольно-пропускних пунктів", - мовиться в дописі Оліфер.

  Від України документи підписав Леонід Кучма, від ОБСЄ - Мартін Сайдік, від Росії - Борис Гризлов. "До зустрічі міністрів закордонних справ країн "нормандської четвірки", яка відбудеться 3 березня 2016 року в Парижі, документи повинні бути завізовані Олександром Захарченком та Ігорем Плотницьким", - додала прес-секретар.

  Нагадаємо, від збройної агресії Росії проти України загинули 9 тисяч людей, більше 20 тисяч отримали поранення. Про це заявив міністр закордонних справ України Павло Клімкін на засіданні Ради ООН з прав людини у Женеві. 

  Попередній матеріал
  Краснова із зали суду забрала "швидка"
  Наступний матеріал
  В усьому світі міністри є політичними, а не технократичними фігурами - Корчілава
  Теги:
  Loading...

  В АПУ повідомили про загибель трьох українських бійців за минулу добу в зоні АТО

  На Луганщині підірвався автомобіль з військовими - облдержадміністрація

  У ЗСУ розкрили подробиці обстрілу мобільної групи "Щастя" і подальшого бою

  НАТО: Росія збільшує кількість атак на Донбасі, щоб змусити Київ першим виконати свою частину Мінських домовленостей