5 канал

Тяжкопоранених бійців відправили на лікування до Німеччини

Вісьмох тяжкопоранених вояків відправили літаком на лікування до Німеччини, а саме до Берліна та Гамбурга.

Від неділі в Києві перебувають лікарі Бундесверу. Вони готували поранених українців до транспортування. У вояків вогнепальні поранення, травми кісток та кінцівок. Німці не вперше допомагають із лікуванням, у вересні торік до німецьких лікарень доправили 20 поранених у зоні АТО, у березні цього року ще 17 солдатів. А до того Збройні сили Німеччини забрали на лікування 24 поранених учасників Революції Гідності.

"Сьогодні ми втретє відправляємо наших поранених до Німеччини. Загалом на сьогодні було доправлено 40 наших військових до німецьких шпиталів, з яких 11 продовжують лікування. Сьогодні ще 8, тож всього 19 чоловік на лікуванні у Німеччині", - повідомив заступник міністра оборони України Петро Мехед.

"Це перевезення поранених до Німеччини уже стало традицією, яку підтримують німецькі збройні сили. І це почалося ще з часів Майдану, коли були відправлені перші поранені", - зазначив заступник посла Німеччини в Україні Вольфґанґ Біндзайль.

Нагадаємо, шістьох українських військовослужбовців, які були поранені на Донбасі, відправили на лікування до Сполучених Штатів Америки. Вони лікуватимуться у військово-медичному центрі поблизу Вашингтона.

Попередній матеріал
Після тривалих переговорів з неволі звільнили чотирьох українських волонтерів
Наступний матеріал
За добу проросійські найманці 67 разів відкривали вогонь по позиціях українських військових
Теги:
Loading...