nahnews.com.ua

Терористи змушують ООН терміново завершити роботу на окупованій частині Луганської області

  Заступник генерального секретаря ООН з гуманітарних питань Стівен О'Брайен висловив стурбованість вимогою "ЛНР" припинити діяльність установ ООН і покинути територію, підконтрольну так званій "ЛНР".

  Про це повідомляє агенство "Інтерфакс-Україна".

  У своїй заяві він вказує, що ватажки бойовиків у Східній Україні наказали агентствам ООН у Луганську "припинити діяльність і покинути територію до 25 вересня".

  "Це випливає з відмови влади агентствам ООН і всім міжнародним неурядовим організаціям, які у Луганську, працювати в області", - підкреслює О'Брайен.

  Крім того, він стурбований ситуацією щодо акредитації та реєстрації міжнародних неурядових організацій у Донецьку, вказавши, що тут також "всі операції агентств ООН були призупинені".

  Заступник генсекретаря підкреслив, що де-факто так звані влади в Луганську і Донецьку зобов'язані дозволити і полегшити безперешкодний і швидкий доступ гуманітарним місіям. Те, що відбувається, він назвав "кричущим порушенням міжнародного гуманітарного права".

  Нагадаємо, 23 вересня терористи не дали доправити на окуповану територію Донбасу тисячі тонн гуманітарної допомоги від міжнародних організацій.

  Попередній матеріал
  Заступник міністра соцполітики Мущинін розповів про зміни щодо нарахування субсидій українцям
  Наступний матеріал
  3 млн сімей вже отримали субсидію - заступник міністра соцполітики
  Теги:
  Loading...